Diagnoza w sytuacji okołorozwodowej. Wykład dla Specjalistów. ZAPISY ZAMKNIĘTE

29 stycznia 2022 (11:30) | Koszt: 0zł

Zapraszamy na wykład dla Specjalistów pracujących z rodzinami w kryzysie okołorozwodowym (psycholodzy, pedagodzy, kuratorzy, pracownicy społeczni) „Diagnoza w sytuacji okołorozwodowej”.

Będziemy mówili o:

– etapach diagnozy rodzin w kryzysie okołorozwodowym

– narzędziach używanych w diagnozie

– możliwych trudnościach na różnych etapach diagnozy

– wadze obiektywizmu badawczego

– konsekwencjach pisania diagnoz „na zlecenie” którejś ze stron.

 

Kiedy? Sobota 29 stycznia w godz. 11:30 – 14.15

Gdzie? Online, na platformie Microsoft Teams

Ile zapłacę? Wykład jest nieodpłatny, współfinansowany ze środków M. St. Warszawa w ramach projektu „POMOCOWNIA dla Rodzin. Specjalistyczne wsparcie”.

Jak się zapisać? zapisów można dokonać poniżej

Do kiedy można się zapisać? Zapisy przyjmujemy do soboty 29 stycznia do godz. 10:00

Co się stanie dalej? Otrzymacie Państwo zwrotny email z dalszymi instrukcjami

Czy otrzymam prezentację/nagranie po wykładzie? Nie. Wykład będziemy cyklicznie powtarzać, nie udostępniamy nagrania ani prezentacji.

Wykład poprowadzą dla Was Specjalistki związane z OZSS Sądu Okręgowego Warszawa Praga w Warszawie:

Pani Magdalena Włodarczyk – magister psychologii, absolwentka społecznej psychologii klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Posiada uprawnienia pedagogiczne. Ukończyła roczne studium z zakresu opiniowania sądowo-psychologicznego w sprawach z udziałem dzieci w Fundacji Dzieci Niczyje w Warszawie. Dyplomowany trener umiejętności wychowawczych po studium Trenerów i Coachów Umiejętności Wychowawczych.

Pani Lidia Tkaczenko – Trybun – absolwentka pedagogiki resocjalizacyjnej Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej w Warszawie (obecnie: Akademia Pedagogiki Specjalnej). Doświadczenie zdobywała pracując w Ośrodku Pomocy Społecznej, gdzie współtworzyła świetlicę socjoterapeutyczną, w Poradni Psychosomatycznej SZPZOZ przy ul. Niekłańskiej 4/24 i w Domu Dziecka nr 1. Dodatkowo ukończyła podyplomowe szkolenie w Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii Analitycznej w Warszawie.

UWAGA: chcąc zagwarantować Państwu maksymalny komfort i bezpieczeństwo możemy weryfikować tożsamość osób zgłaszających się na wykład

Kup dostęp online

Rejestracja została zakończona.