Wykład online pt. „Głos dziecka w Sądzie. Kiedy dziecko staje przed Sądem i jak je do tego przygotować”.

28 maja 2023 (10:00) | Koszt: 0zł

Zapraszamy Państwa na nieodpłatny wykład online pt. „Głos dziecka w sądzie. Kiedy dziecko staje przed Sądem i jak je do tego przygotować”.

Tematy poruszane na wykładzie:

– sytuacje, w których dziecko może zostać wezwane do Sądu
– wpływ udziału w procesie sądowym na dziecko
– jak przygotować dziecko do udziału w procedurze sądowej.

Kiedy? Niedziela 28 maja, godz. 10.00 – 11.30
Gdzie? Online, na platformie Microsoft Teams
Ile zapłacę? Wykład jest nieodpłatny, współfinansowany ze środków M. St. Warszawa w ramach projektu „POMOCOWNIA dla Rodzin. Specjalistyczne Wsparcie”.

Jak się zapisać? Zapisów można dokonać poniżej.Do kiedy można się zapisać? Zapisy przyjmujemy do niedzieli 28 maja do godz. 9.00, przy limicie miejsc wynoszącym 100 osób.
Co się stanie dalej? Otrzymacie Państwo zwrotny email z dalszymi instrukcjami.

Czy otrzymam prezentację/nagranie po wykładzie? Nie. Wykład będziemy cyklicznie powtarzać, nie udostępniamy nagrania ani prezentacji.

Wykład poprowadzi Magdalena Włodarczyk – magister psychologii, absolwentka społecznej psychologii klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Posiada uprawnienia pedagogiczne. Ukończyła roczne studium z zakresu opiniowania sądowo-psychologicznego w sprawach z udziałem dzieci w Fundacji Dzieci Niczyje w Warszawie. Dyplomowany trener umiejętności wychowawczych po studium Trenerów i Coachów Umiejętności Wychowawczych. Od 10 lat specjalista w zakresie psychologii w Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów.

Kup dostęp online

Rejestracja została zakończona.